O nás

Speciální měření

Kvalitu našich produktů oceňují zákazníci po celé Evropě a v dalších částech světa, exportujeme většinu produkce.

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme transformátory, tlumivky a další typy vinutých dílů, rovněž síťové zdroje a elektroniku. Náš výrobní sortiment obsahuje tisíce položek, protože umíme pružně reagovat na specifické zákaznické požadavky. Naši vynalézaví a zkušení technici pro vás připraví řešení, které nejlépe odpovídá vašim požadavkům. Zhotovíme v krátké době požadované vzorky, které vám předáme spolu s fotografickou dokumentací a měřicími protokoly k testování na vašem cílovém výrobku.

Vyrábíme na moderních strojích dle zpracované výrobní dokumentace a pokrokovou organizací výrobních postupů vyhovíme náročným přáním v kvalitě i termínech.

Naše výrobky procházejí stoprocentní výstupní kontrolou a její rozsah může být určen zákazníkem.  Samozřejmostí je systém identifikace daného výrobku od zadání zakázky až po expedici. Například nejnáročnější výrobky jsou sledovány včetně jmen participujících výrobních spolupracovníků. Kvalita a spolehlivost je pro nás zákonem.

Náš vlastní prodejní tým naslouchá vašim požadavkům a prosazuje zájem zákazníka. Stejně dobře jazykově vybavení spolupracovníci v back-office vám poskytnou kvalitní služby při organizaci vašeho obchodního případu. Každý zaměstnanec je veden k excelentní službě zákazníkovi.

2012 © BV elektronik s.r.o.
Webdesign & SEO eStudio