Amper2018

Datum:

Amper 2018

Stánek 6.17 hala P

Otevírací doba, vstupy, vstupné

Termíny 
Termín konání 20. - 23 .3. 2018
Místo konání VÝSTAVIŠTĚ BRNO
Otevírací doba pro návštěvníky
út - čt 9,00 - 17,00 hod.
9,00 - 16,00 hod.
Vstupné, parkovné 
Celodenní vstupné 250 Kč Vstupné po 14 hod. 200 Kč
Dvoudenní vstupné 350 Kč** Permanentní vstupné 450 Kč
Studenti út - čt 200 Kč* Studenti pátek 50 Kč*
ZTP 200 Kč*    
Parkovné

Celodenní parkování (bez rezervace místa) je 150 Kč/den.

(parkoviště pro návštěvníky - viz.. mapa výstaviště)
Vjezd do areálu brněnského výstaviště je možný pouze branami č. 8 a 9.

* pro slevu ze vstupného se studenti a ZTP musí prokázat platným průkazem

** platí pro dva na sebe navazující dny! Tedy od okamžiku prvního vstupu, do konce otevírací doby následujícího dne veletrhu.

PROSÍM POZOR!

Vstupenky je možné zakoupit pouze na místě. Zakoupení vstupného na fakturu není možné.

Profil veletrhu

Veletrh AMPER je po právu považován za největší veletrh elektrotechniky v České republice a na Slovensku. Poslední ročník veletrhu navštívilo na 43 800 návštěvníků, kteří zhlédli expozice 600 firem z 22 zemí světa. Nejvíce zahraničních vystavovatelů přijelo ze Slovenska, Německa, Polska, Rakouska, Číny a Švýcarska. Lze předpokládat, že i následující ročník veletrhu nebude výjimkou, a potvrdí tak statut jedničky mezi veletrhy elektrotechniky a elektroniky ve střední Evropě. Veletrh AMPER je již dlouhodobě ideálním prostorem pro navázání nových obchodních vztahů, posílení image značky, upevnění konkurenční pozice firmy a vztahů se stávajícími zákazníky a v neposlední řadě i efektivní prezentací novinek nejen na samotném veletrhu, ale také prostřednictvím odborných mediálních partnerů veletrhu a na webu amper.cz. Efekt samotného veletrhu tak přesahuje hranice výstaviště i termín jeho konání. Neodmyslitelnou součástí veletrhu je špičkový doprovodný program tvořený odbornými konferencemi, semináři, školeními a workshopy na aktuální oborová témata. Tradiční je také prestižní soutěž ZLATÝ AMPER pro exponáty prezentované na veletrhu AMPER, které vynikají svými parametry a reflektují současné trendy vývoje ve svém oboru. V letošním roce se do této soutěže přihlásilo 29 exponátů z 24 vystavujících společností. Veletrh se také pravidelně věnuje tématu elektromobility v rámci doprovodného programu AMPER Motion.

Historie veletrhu

Veletrh AMPER se rozvíjí již 25 let. Začátky veletrhu v r. 1993 jsou spojeny s pražským Palácem kultury a následně s veletržním areálem na Strahově, kde AMPER probíhal od roku 1996 do roku 1999. S přibývajícím počtem vystavovatelů a zvyšujícími se nároky na kvalitu veletržních služeb se veletrh AMPER přesunul na Výstaviště Praha -Holešovice a poté do PVA Letňany Praha.

V roce 2011 byl AMPER pořádán poprvé na Výstavišti v Brně. Spojením jednoho z nejvýznamnějších a nejlépe fungujících výstavišť ve střední Evropě a největšího elektrotechnického veletrhu v ČR i na Slovensku, získalo výstavnictví v tomto oboru naprosto nový rozměr.

Brněnské výstaviště nabízí vystavovatelům nejmodernější haly o celkové čisté výstavní ploše až 130 000 m2 a kvalitu služeb na světové úrovni.

2012 © BV elektronik s.r.o.
Webdesign & SEO eStudio